Postat în original de LuKian Pe site-ul care am problema , si eu am reclama mare sus cand intri de pe telefon ... 300x250 . Nu imi dau deloc seama unde ar fi problema. Ideea e ca ma scoate din sarite sa vad ca nu merge cum mergea.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum