Citat Postat în original de LuKian Vezi Post
Pe site-ul care am problema , si eu am reclama mare sus cand intri de pe telefon ... 300x250 .
Nu imi dau deloc seama unde ar fi problema. Ideea e ca ma scoate din sarite sa vad ca nu merge cum mergea.