Postat în original de Lupanu totusi ai grija...MARE ( nu pune amicii sa dea click pe reclame si nnici pe altcineva) eu m-am fript Succes! Ms mult pt sfat...I-mi pare rau pt tine...cat ai pierdut..?!!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum