Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 23 din 23

Subiect: Cat castigi din Adsense!

  1. #21
    Avatarul lui Gin
    Gin
    Gin este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    17th May 2006
    Locaţie
    Ploiesti
    Vârstă
    46
    Posturi
    676
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Citat Postat în original de Nosfer Vezi Post
    au facut altii deja site cu fernando si deja il vand aici.
    asculta cineva asa ceva ?
    de cumparat nu se pune problema

  2. #22
    Avatarul lui Danielu
    Danielu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    22nd April 2008
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Posturi
    572
    Putere Rep
    35


    Implicit

    Citat Postat în original de Prometeu Vezi Post
    ... dar daca tu zici ca OTV se plateste mai bine, ce sa zic, oi avea tu dreptate.
    Am zis bine comparand cu alte site-uri romanesti, unele chiar nisate. Din proprie experienta iti spun ca este mai bine platit decat un blog personal. Faptul ca tu vezi anumite reclame si le "testezi" iti spun ca nu este relevant pentru castigurile obtinute de mine. Insa nu poti sa spui toate secretele nu?

    Eu stiu destul de multi oportunisti din astia cu o multime de site-uri bazate pe trend care reusesc sa aiba un venit constant. Dispare acel ceva, pentru ei apare altul samd. Oare putini au facut bani dupa Boom-ul Obama?
    In fine eu ti-am inteles foarte bine punctul de vedere.
    Insa trebuie sa intelegi ca nu toti fac site-uri cu si despre ce le place. Multi fac asta doar pentru bani si cu asta basta. Daca vor castiga sau nu, este treaba lor.
    Retete de prajituri pentru toate gusturile -> Retete prajituri

  3. #23
    Avatarul lui Prometeu
    Prometeu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    27th October 2007
    Posturi
    1.434
    Putere Rep
    42


    Implicit

    @Danielu, nu stiu, in mare cred ca am inteles la ce te referi. Oricum in mare, castigul acestor gen de site-uri se bazeaza si pe "calitatea" proasta a vizitatorilor, acel gen de oameni care dau click pe tot ce prind. Incetul cu incetul advertiserii se prind si daca nu obtin rezultatele dorite vor bana aceste site-uri ca sa zic asa.
    P.S nu detin nici un mare "secret"

    Mie nu-mi face placere sa castig cu site-uri la care trebuie sa muncesc in domenii care nu mi plac , e alegerea mea, insa cei care profita si castiga din orice domeniu ii inteleg si chiar mi se pare normal, atat timp cat nu fura si nu dau in cap sa castige dom'le cat pot duce .
    Asa merg afacerile...

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 9th July 2013, 09:47

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •