Pagina 3 din 60 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 612

Subiect: NOU! Google plateste si prin Western Union

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    65
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    65


    Implicit

    Citat Postat în original de Krumel Vezi Post
    Asa dai 15$.
    Gresesc?
    Pana in 3000 USD da. Peste 3000 dai 25
    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

  2. #2
    Avatarul lui prodan_13
    prodan_13 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    23rd December 2006
    Locaţie
    constanta
    Vârstă
    43
    Posturi
    545
    Putere Rep
    38


    Implicit

    o intrebare cu putina tenta de offtopic: Daca pe 26 mi-au emis un cec, il mai pot anula ca sa pot sa bifez plata ptin WU?
    Echipamente de protectia muncii www.safetyone.ro.
    Ai nevoie de un traducator autorizat sau de Traduceri Autorizate ?

  3. #3
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    65
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    65


    Implicit

    Citat Postat în original de prodan_13 Vezi Post
    o intrebare cu putina tenta de offtopic: Daca pe 26 mi-au emis un cec, il mai pot anula ca sa pot sa bifez plata ptin WU?
    Nu cred.
    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

  4. #4
    Avatarul lui add
    add
    add este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    27th November 2005
    Posturi
    265
    Putere Rep
    38


    Implicit

    la 15$ comision merge... la 35....

  5. #5
    Avatarul lui eRwin
    eRwin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    5th August 2005
    Locaţie
    Timisoara
    Posturi
    460
    Putere Rep
    40


    Implicit

    Cristi, sa fii iubit pentru mesajul YM de azi dimineata

    Pacat ca n-au bagat optiunea inainte de data de 25... In rest LA MULTI ANI (acum 9) Google

  6. #6
    Avatarul lui alinalin0
    alinalin0 este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    26th May 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Posturi
    643
    Putere Rep
    36


    Implicit

    O veste incredibila... nu-mi vine sa cred. O sa dau si eu o fuga pana la Western sa ma lamuresc, azi dar daca au comisionul de doar 25$ la sume peste 3000 usd inseamna ca ies mai ieftin ca la banca.

  7. #7
    Avatarul lui Nica Cristian
    Nica Cristian este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    23rd May 2007
    Locaţie
    Bucharest
    Vârstă
    37
    Posturi
    654
    Putere Rep
    36


    Implicit

    what a good ideea...a dat Dumnezeu ^_^

  8. #8
    Avatarul lui big
    big
    big este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    13th July 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    44
    Posturi
    864
    Putere Rep
    38


    Implicit

    Dragii mei comisionul e $15 doar pentru quick pay (care e un fel de transfer bancar cu confirmare, banii ajung in 2-3 zile, poti doar sa trimiti) cand primim banii se aplica grila de comisione publicata si pe prima pagina a acestui thread.
    Ca ii platim noi la primire sau ii plateste G la initierea transferului tot una e, ca o sa fie dedusi din contul nostru.

    Si 2, doar nu credeti ca e o coincidenta ca anuntul a fost facut de G imediat dupa efectuarea platii pe luna asta? Asa se asigura cea mai mare perioada de tranzitie la noua metoda.

    Later Edit: in Bucuresti sunt aprox 600 de birouri WU unde puteti ridica banii conform: About Western Union® (introduceti la oras Bucuresti nu Bucharest)
    Ultima modificare făcută de big; 28th September 2007 la 11:38.

  9. #9
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    65
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    65


    Implicit

    Dragii mei comisionul e $15 doar pentru quick pay
    Am sunat si m-am interesat la banca mai sus mentionata.

    Am intrebat-o de 4 ori pe doamna respectiva.

    Mi s-a spus $15 si $25.
    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

  10. #10
    Avatarul lui tataraseni
    tataraseni este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    15th July 2005
    Locaţie
    Brasov
    Posturi
    1.482
    Putere Rep
    44


    Implicit

    Acum nu mai conteaza cine va plati comisionul Google sau noi caci oricum ai privi lucrurile oricum e mai ieftin... dar ceea ce mi se pare mie ciudat este faptul ca Google nu previzeaza acest comision la fel ca taxa de procesare pentru livrare expres...

    Am intrebat pe cei de la Google cum stau treburile cu aceasta metoda de plata si in scurt timp sper sa am un raspuns oficial. Ultima data mi-au raspuns in doua ore.
    Ultima modificare făcută de tataraseni; 28th September 2007 la 12:20.

Pagina 3 din 60 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 3 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 3 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. google plateste prost?
    De suMMer în forumul Adsense
    Răspunsuri: 95
    Ultimul Post: 10th January 2010, 11:47
  2. Incasari Western Union
    De alecs în forumul Adsense
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 28th June 2009, 19:51
  3. Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 30th November 2008, 13:24
  4. Adsense: Plata maxima Western Union
    De Cristian Mezei în forumul Adsense
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 28th February 2008, 22:25
  5. Răspunsuri: 18
    Ultimul Post: 2nd April 2007, 01:09

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •