Eu am SMF si acum cateva luni mi-a fost ras de catre hackeri.... De fapt mi-au sters niste fisiere, a fost de ajuns doar sa rescriu cateva fisiere... In plus, era plin forumul de mesaje spam, dar era din vina mea, pt ca oricine putea scrie, fara sa fie nevoie de inregistrare. Acum doar cine e inregistrat poate scrie, in schimb vad destui membrii noi cu nume destul de ciudate....




Răspunde cu citat