Rezultate 1 la 10 din 55

Subiect: Parere site !

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Fabiautomotive
    Fabiautomotive este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    17
    Data înscrierii
    27th February 2015
    Locaţie
    bucuresti
    Vârstă
    36
    Posturi
    30
    Putere Rep
    17


    Implicit

    La un site cu maxim 10.000 de produse nu cred ca mai este cazul de make-model-year-engine....Pe platforma asta am pachet maxim de 10.000 de produse...O sa incerc sa pun atribute pe fiecare categorie dupa ce termin de pus produse din cele mai universale posibile.

  2. #2
    Avatarul lui Tom
    Tom
    Tom este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    127
    Data înscrierii
    25th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    3.169
    Putere Rep
    127


    Implicit

    Citat Postat în original de Fabiautomotive Vezi Post
    La un site cu maxim 10.000 de produse nu cred ca mai este cazul de make-model-year-engine....Pe platforma asta am pachet maxim de 10.000 de produse...O sa incerc sa pun atribute pe fiecare categorie dupa ce termin de pus produse din cele mai universale posibile.
    Nu cred ca are importanta numarul de produse 10.000 sau 100.000.000, piesele auto sunt cautate dupa make-model-year-engine, la fel ca si anvelopele. Altfel o sa ai cos de 1 produs, trafic doar pe produse, care "logic" nu au text, deci nu cred ca ai sanse la trafic.

    Daca vin sa cumpar 1 produs, poate mai iau ceva, ca sa nu platesc transport degeana, sau poate mai am nevoie de ceva, cum gasesc?

    Se pare ca noi vorbim, iar tu nu intelegi. Ai inceput cu stangul si calci doar cu stangul. O sa mai treaca 1-2 ani, tot la 0 o sa ajungi. Poti incerca sa intelegi, sau te poti vaita ca suntem noi (eu) rai.

    Cand ai terminat "magazinul" o sa cauti trafic, iar atunci realizezi ca trebuie sa schimbi "magazinul", greseala tipica a tuturor celor fara experienta.

    Daca cu noroc ai trafic, o sa cauti functionalitati si iar realizezi ca trebuie sa schimbi magazinul. Tot atunci apar comenzile, care au nevoie de alte functionalitati, iar schimbi magazinul
    Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Parere site
    De costingheonea în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 10th February 2015, 21:11
  2. Rog parere site-uri
    De Catalin1987 în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 5th February 2015, 13:09
  3. Parere site
    De danielb în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 9
    Ultimul Post: 8th September 2014, 21:26
  4. Parere site
    De soso în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 19th June 2007, 01:29
  5. Site-uri noi: o opinie? o parere?
    De McQuiet în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 20th March 2007, 17:08

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •