Ar fi marfa daca ai lasa panel-ul ala de scriere a articolelor. E mult mai ok interfata Wordpress.
Ar fi marfa daca ai lasa panel-ul ala de scriere a articolelor. E mult mai ok interfata Wordpress.
Ma ocup si cu testare manuala/automata.
PS:Vand advertoriale ieftine pe site cu profil medical.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)