Domnilor, cu siguranta sunt printre cei mai pitici daca ne referim la SEO, SEM s.a.
A sosit timpul sa-mi divulg pasiunea: pescuitul sportiv si sa va invit sa ma cititi si sa ma criticati. Toate materialele de pe blog imi apartin, imi place sa pescuiesc si sa scriu (am adunat, fara falsa modestie, cateva zeci de premii nationale pentru creatie literara - in tineretea imediata), dar mi-as dori sa trec - ca pozitionare in cautare - macar deasupra analfabetismelor, cel putin pe Google...
p.s. am pornit de la un blog free pe blogspot, apoi am achizitionat Pescuitul sportiv - mai presus de pasiune
scriu si pescuiesc din pasiune, dar citesc si incerc sa studiez cate putin (cat pricep) de pe seopedia, pentru ca niciodata o monetizare nu strica!
va multumesc!



Răspunde cu citat