Eu am folosit linkul ala de vot de la contul demo, am intrat pe el, mi-a dat o suma de bani, am dat refresh, mi-a mai dat o alta suma de bani (diferita de prima). De aia am dedus ca nu e prea te-ai ocupat de problema asta.
Imi pare rau in legatura cu designul, nici eu nu ma pricep la capitolul asta. Iti pot spune doar daca imi place sau nu o chestie.
Ideea mea, cauta pe net diverse templateuri de siterui (preferabil din zona masinilor/jocurilor) si insipira-te de acolo.




Răspunde cu citat

