Rezultate 1 la 10 din 24

Subiect: pareri joc browser based

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui valx90
    valx90 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    30th November 2010
    Vârstă
    33
    Posturi
    84
    Putere Rep
    29


    Implicit

    Citat Postat în original de duku602 Vezi Post
    M-am jucat si eu putin mai mult acum vin si criticile..
    -nu-mi plac cursele, traseele, nu prea ai putea sa faci cine stie ce pe circuitele alea..
    -Masinile nu le pot upgrada, sa nu mi-am dat eu seama cum se face.. cu toate ca m-am uitat peste tot site-ul.
    -este un site intreg pentru un joc destul de simplu
    parerea mea ar fi urmatoarea:
    *ar trebui sa faci jocul mai complex, mai interactiv
    *adauga mai multe optiuni pentru masini cum ar fi sa le cumperi ITEME (amortizoare, motor, kit-uri, etc..)
    *Designul este cam trist.. cu toate cu nu sunt in masura sa fac afirmatii despre partea de design, deci, pana si eu zic ca e trist


    -- Daca ai putea sa il aduci cat de cat sa semene cu un NFS, oricare din versiuni, ar fi super! Zic ca este o sursa perfecta de inspiratie.. si daca ai reusi, cred ca ar fi urmatorul "TheCrims"!

    Daca imi mai vine cate o idee revin cu un edit.
    Multumesc pentru review! Pentru a face upgrade la masina trebuia sa faci click pe componente la garaj (frane,cauciucuri,suspensii,etc)

    LE: am incercat sa fac un design nou si vreau sa va cer o parere inainte sa il schimb, ca sa nu ma muncesc degeaba: topracer.eu/layout
    Ultima modificare făcută de valx90; 29th January 2011 la 10:06.

  2. #2
    Avatarul lui duku602
    duku602 este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    20th October 2010
    Locaţie
    S-E Europei
    Vârstă
    39
    Posturi
    94
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Citat Postat în original de valx90 Vezi Post
    Multumesc pentru review! Pentru a face upgrade la masina trebuia sa faci click pe componente la garaj (frane,cauciucuri,suspensii,etc)

    LE: am incercat sa fac un design nou si vreau sa va cer o parere inainte sa il schimb, ca sa nu ma muncesc degeaba: topracer.eu/layout
    Designul este OK, dar se poate si mai bine! (instaleaza NFS si uitete la designul meniului)

    Partea cu upgrade-ul am vazut-o si eu acum ca ai zis u unde sa ma uit, ca ieri nu am gasit-o.. incearca sa faci sa apara confirmarile de upgrade altfel, mai vizibile, si pune un txt sus ca sa stie userul ca tre sa dea click pe itemele alea, si afisaza si pretul inainte.. meniul sa fie mai "prietenos"

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Script de joc Browser Based
    De Hyuga în forumul Continut web
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 27th December 2010, 21:12
  2. Vand joc browser based foarte complex, facut de mine
    De AndyM în forumul Continut web
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 22nd June 2010, 22:02
  3. Metoda de promovare pentru joc browser based
    De AndyM în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 13th June 2009, 11:10
  4. pareri, cat mai multe pareri despre director web
    De odiv în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 13th October 2008, 10:14
  5. Vand linkuri pe site cu joc browser based
    De Fabius în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 9th June 2008, 06:42

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •