Ultima modificare făcută de valx90; 29th January 2011 la 10:06.
Designul este OK, dar se poate si mai bine! (instaleaza NFS si uitete la designul meniului)
Partea cu upgrade-ul am vazut-o si eu acum ca ai zis u unde sa ma uit, ca ieri nu am gasit-o.. incearca sa faci sa apara confirmarile de upgrade altfel, mai vizibile, si pune un txt sus ca sa stie userul ca tre sa dea click pe itemele alea, si afisaza si pretul inainte.. meniul sa fie mai "prietenos"
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)