Tom, te intreb, acel trafic il ai pentru unul din clientii tai?
Te intreb pentru ca am mai colaborat cu o agentie ce a cumparat serviciul de la mine cu 1000 de euro si l-a vandut celor de la Orange de si-a luat Range Rover in urma contractului acel agent.
Si iata minusurile.
Al doilea minus luat pe acest topic pentru ca nu vreau sa dau detalii decat celor care imi trimit pm!
Frumos.
Traficul generat de mine genereaza crestere in
serp daca este cumparat atat cat trebuie si cum trebuie.
Cum?
Sa-ti spuna Fiverr.
Foarte urat din partea ta. Tu ai credibilitate pe acest forum ca este vechi. Deci orice as zice eu este cuvantul meu impotriva cuvantului tau.
Mi-ai fortat mana asa ca hai sa ne tiganim.
Fac urmatoarea oferta:
30k vizitatori, la pretul de 10 euro
Exit: 1-5 s
Nu e nici o speranta de crestere in
serp. Trafic de adormit copii!
Sau ramaneti la oferta mea initiala!