Stai sa vezi schimbari acum. O sa semene mai mult cu Reddit decat cu Facebook.
https://googleblog.blogspot.co.uk/20...ew-google.html
Stai sa vezi schimbari acum. O sa semene mai mult cu Reddit decat cu Facebook.
https://googleblog.blogspot.co.uk/20...ew-google.html
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)