Domnule Aurel, e imposibil sa faci rezumatul unui user activ de o luna de zile, cu cateva mesaje si inca pe un forum romanesc, ca apoi sa te increzi total si s-ai dai pe mainile lui un forum in engleza si cu banii inainte

Citat Postat în original de Michael Vezi Post
Asa cum a spus si Dojo, un pic cam subtirel salariul (10 ore x30 zile = 300 de ore -si nu poti lipsi nici macar 1 zi din fata calculatorului). Si crede-ma, Dojo nu face postari de-o luna, are ceva portofoliu in domeniul crerii de comunitati online.
Hai sa fim seriosi, m-am referit la acea persoana care are diferite proiecte si care din asta traieste, iar pe langa poate sa se ocupe si de un forum, nu ca trebuie sa steie doar pe forum, sper sa fiu inteles acum.
Dealtfel nici nu-mi doresc o altfel de persoana care imi spune ca pentru 300 $ accepta jobul, nu caut sclavi, ci oameni agili, muncitori care fac ceea ce fac, fiindca asta-i incanta, iar pe langa eu le ofer inca post de lucru.

Am vorbit cu cipcip si dojo, primul e la scoala, nu se poate, dojo nu am primit inca nici un raspuns afirmativ, dar pana pe 1 Februarie avem timp.