Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Administrator forum limba ENGLEZA

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Voislav
    Voislav este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    7th February 2007
    Locaţie
    Madrid
    Vârstă
    44
    Posturi
    85
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Citat Postat în original de Michael Vezi Post
    Asa ca vizitati, vedeti ce si cum scriu, si daca aveti timp sa-mi dati un pm pe invatam.net sau aici pe forum, de acord (sunt inscris acolo de exact 1 luna, am postat destul de mult si la obiect, etc)
    Forumul cum am spus este in limba engleza, iar un cont de o luna pe un forum romanesc, nu reprezinta nimic.


    Citat Postat în original de dojo Vezi Post
    300 de dolari pe luna pentru un job de genul "toata ziua pe forum" e un picut putin ...
    Dojo 300 $ nu este putin, in a sta toata ziua pe forum, fiindca nu caut pe cineva sa fie batut in cuie si sa posteze pe toate ariile de nebun.

    E o diferenta mare in a sta in pijama in casa pentru acesti bani + timp pentru proiecte personale, sau 10 ore afara.

    Posturile nu au o limita sau un numar, se posteaza asa cum un user obisnuit posteaza intr-un forum ce-i place, poate sa fie 10 posturi pe zi sau 100, depinde zilnic de posturile ce sunt sau nu pe forum.

    Plata se face inainte prin transfer bancar si clar cu factura.

  2. #2
    Avatarul lui Michael
    Michael este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    20th December 2007
    Locaţie
    Arges- Romania
    Vârstă
    62
    Posturi
    128
    Putere Rep
    34

    Implicit

    Citat Postat în original de Voislav Vezi Post
    Forumul cum am spus este in limba engleza, iar un cont de o luna pe un forum romanesc, nu reprezinta nimic.
    Tu dupa cate luni reusesti sa cunosti un om? Dupa ce criterii il cataloghezi pe respectivul om? Dupa cantitatea sau calitatea postarilor? In fine, e parerea ta si o respect, dar subiectiv cum sunt eu aveam o parere un pic mai buna despre mine insumi...asta e, nu mi-ar strica un pic de modestie.

    Asa cum a spus si Dojo, un pic cam subtirel salariul (10 ore x30 zile = 300 de ore -si nu poti lipsi nici macar 1 zi din fata calculatorului). Si crede-ma, Dojo nu face postari de-o luna, are ceva portofoliu in domeniul crerii de comunitati online.

    Bafta!

  3. #3
    Avatarul lui Voislav
    Voislav este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    7th February 2007
    Locaţie
    Madrid
    Vârstă
    44
    Posturi
    85
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Domnule Aurel, e imposibil sa faci rezumatul unui user activ de o luna de zile, cu cateva mesaje si inca pe un forum romanesc, ca apoi sa te increzi total si s-ai dai pe mainile lui un forum in engleza si cu banii inainte

    Citat Postat în original de Michael Vezi Post
    Asa cum a spus si Dojo, un pic cam subtirel salariul (10 ore x30 zile = 300 de ore -si nu poti lipsi nici macar 1 zi din fata calculatorului). Si crede-ma, Dojo nu face postari de-o luna, are ceva portofoliu in domeniul crerii de comunitati online.
    Hai sa fim seriosi, m-am referit la acea persoana care are diferite proiecte si care din asta traieste, iar pe langa poate sa se ocupe si de un forum, nu ca trebuie sa steie doar pe forum, sper sa fiu inteles acum.
    Dealtfel nici nu-mi doresc o altfel de persoana care imi spune ca pentru 300 $ accepta jobul, nu caut sclavi, ci oameni agili, muncitori care fac ceea ce fac, fiindca asta-i incanta, iar pe langa eu le ofer inca post de lucru.

    Am vorbit cu cipcip si dojo, primul e la scoala, nu se poate, dojo nu am primit inca nici un raspuns afirmativ, dar pana pe 1 Februarie avem timp.

  4. #4
    Avatarul lui Michael
    Michael este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    20th December 2007
    Locaţie
    Arges- Romania
    Vârstă
    62
    Posturi
    128
    Putere Rep
    34

    Implicit

    Citat Postat în original de Voislav Vezi Post
    Domnule Aurel, e imposibil sa faci rezumatul unui user activ de o luna de zile, cu cateva mesaje si inca pe un forum romanesc, ca apoi sa te increzi total si s-ai dai pe mainile lui un forum in engleza si cu banii inainte

    Hai sa fim seriosi, m-am referit la acea persoana care are diferite proiecte si care din asta traieste, iar pe langa poate sa se ocupe si de un forum, nu ca trebuie sa steie doar pe forum, sper sa fiu inteles acum.
    Dealtfel nici nu-mi doresc o altfel de persoana care imi spune ca pentru 300 $ accepta jobul, nu caut sclavi, ci oameni agili, muncitori care fac ceea ce fac, fiindca asta-i incanta, iar pe langa eu le ofer inca post de lucru.

    Am vorbit cu cipcip si dojo, primul e la scoala, nu se poate, dojo nu am primit inca nici un raspuns afirmativ, dar pana pe 1 Februarie avem timp.
    Merci pentru raspuns.
    -asa mai merge, ceva mai nuantat. Si vedeti dvs cum dintr-odata suntem prieteni?
    Ultima modificare făcută de Michael; 4th January 2008 la 18:17.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Scriu articole in limba engleza
    De Nichita în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 12th October 2009, 18:15
  2. Caut content writer in limba engleza
    De undoweb în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 18th September 2009, 13:52
  3. Adsense in limba engleza?
    De zoltankr în forumul Adsense
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 7th July 2008, 18:37
  4. link exchange cu siteuri in limba engleza
    De anuntul în forumul Link/banner exchange
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 17th May 2008, 15:05
  5. limba romana si limba engleza pe acelasi script?
    De dublutz în forumul Server side
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 15th January 2008, 22:03

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •