Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Administrator forum limba ENGLEZA

Vizualizare arbore

  1. #2
    Avatarul lui Michael
    Michael este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    20th December 2007
    Locaţie
    Arges- Romania
    Vârstă
    62
    Posturi
    128
    Putere Rep
    34

    Implicit

    Citat Postat în original de Voislav Vezi Post
    Din lipsa de timp si dorind ca forumul sa nu stea pe loc si incet incet sa se mareasca, am nevoie de o persoana care sa administreze un forum in limba engleza.

    In primul rand perfilul ideal este acea persoana care-si dedica cel putin 10 ore pe zi in fata calculatorului.

    Ce as dori de la acesta persoana :

    - Prezenta pe forum mai mereu de dimineata pana seara, de luni pana duminica

    - Capabil in a scrie PERFECT fiecare mesaj postat

    - Sa ajute noi veniti, sa posteze la subiect pe temele lor si sa NU le ocoleasca

    - Este un forum general, dar axat pe tehnologie, nu se bate campii pe HUMOR sau pe teme si fraze dintr-un singur aliniat

    - Userii trebuie ajutati prin a cunoaste un mesaj bine postat/gandit, cu sfaturi despre cum este mai bine sa incepi o tema noua, daca este sau nu interesant ceea ce a scris etc

    - Agil, rapid in gandire si scris

    - Grija de a deschide noi arii de discutii daca anumite teme incep sa fie discutate

    - Organizarea de concursuri cu diferite premii, pentru anumite sectiuni de discutii, pentru tot forumul general etc

    - 'Cei 7 ani de acasa' sunt luati in calcul, iar de scuze tipul zile intregi, ca a picat netul, a murit bunica s.a.m.d .., mai bine nu pierdem timpul

    - Varsta minima 25 ani

    - Nu este un job usor, cine a fost moderator sau un user ACTIV pe un forum cunoscut, stie ce inseamna acest lucru

    Salariul 300 USD

    Foarte Important : Conturile de pe alte forumuri, spun totul
    Interesant anunt, as putea fi un client de-al vostru; la varsta corespund, corespund si la altele. Profilul meu il gasiti pe forumul invatam.net, id-ul meu fiind Aurel63.
    Asa ca vizitati, vedeti ce si cum scriu, si daca aveti timp sa-mi dati un pm pe invatam.net sau aici pe forum, de acord (sunt inscris acolo de exact 1 luna, am postat destul de mult si la obiect, etc)

    PS despre ce forum este vroba? Secret?
    Ultima modificare făcută de Michael; 3rd January 2008 la 15:04.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Scriu articole in limba engleza
    De Nichita în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 12th October 2009, 18:15
  2. Caut content writer in limba engleza
    De undoweb în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 18th September 2009, 13:52
  3. Adsense in limba engleza?
    De zoltankr în forumul Adsense
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 7th July 2008, 18:37
  4. link exchange cu siteuri in limba engleza
    De anuntul în forumul Link/banner exchange
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 17th May 2008, 15:05
  5. limba romana si limba engleza pe acelasi script?
    De dublutz în forumul Server side
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 15th January 2008, 22:03

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •