300 de dolari pe luna pentru un job de genul "toata ziua pe forum" e un picut putin .. dar hai sa vedem mai multe informatii:
1. cam ce cantitate de posting ai in minte? Ca pot sta 24 de ore cu forumul deschis si sa nu prestez nimic. Mi-ar prinde bine un plan de genul asta, sa stiu care este rate-ul de posting pe forum.
2. cum se face plata? Ti-e Ok cu factura/chitanta?
3. as solicita plata INAINTE; am muncit deja "moca" pentru cineva si nu vreau sa mai patesc asa ceva. Eu nu imi permit sa imi bat joc de client, atii se pare ca nu au avut asemenea probleme cu mine
Portofoliul de "minuni" personale ar fi:
Invatam Net - Forum webmasteri
Webmaster Tips and Tricks Forums - web master resources - Web development articles, tutorials and forums.
Avem blog. Cum ne tratam?
Women Only Forums
Morrowind.ro - forum, quests, downloads .. tot ce iti trebuie pentru Morrowind si Oblivion
astea sunt numai 5 din cele 14 forums din lista
Fost moderator la phpBBhacks.com si karateforums.com, actualmente mentor (tot un moderator) la sitepoint.com
Daca mai doresti informatii, se pot oferi. Multumesc anticipat.




