Citat Postat în original de marcos29 Vezi Post
scoopo , si inteles cam gresit postul meu. eu intreb ceva ..tu raspunzi altceva

Postul meu nu se refera la ce sa scot sau cum sa scot...ci doar la ce se intelege prin faptul ca "nu recomanda" sa se mai trimita inca o reconsiderare. a mai primit cineva un astfel de mesaj?

PS: nu prea vreau sa scot tot pt ca asa cum am spus siteul rankeaza bine (doar catava fraze au fost penalizate).
Pai e simplu. Ca sa-ti scoata "manuala" trebuie sa scoti 80% din links. Altfel, e doar un joc in care tu speri sa ai noroc si ei spera ca tu sa nu-i stresezi. NU recomanda, pentru ca nimeni nu are timp de pierdut. Se considera ca daca tu trimiti reconsideration, fara sa faci nimic "good amount of progress" si tu si ei isi pierd timpul.

Daca vrei sa scapi, scoate tot ce e calitate slaba, le pui dupa