Citat Postat în original de Radu.R Vezi Post
Nu-l prea stiu pe tipu asta. Dar am ascultat in ultima perioada vre-o doua trei video-uri de la el si intr-adevar ca abereaza cu unele chestii pentru ca sunt foarte greu de atins in mare parte de toata lumea.

Off. Tom, te rog spune-mi ca tu l-ai platit pe DD sa-ti faca video-ul ala, nu cred ca a aparut pe post cu asa ceva, chiar a existat asa ceva ?
Ma, macar DD iti arata PENGIUNU, Matt doar te ameninta cu el.

Matt e baiat bun, vorbeste frumos, si oamenii il cred, dar doar o periaoda. Pana cand faci o cautare, si observi de fapt ca SPAM Rules. Asa ca incepi s anu-l mai crezi.

Asta cu Pengiun si lupta anti spam, e un fel de Elodia in varianta scurta.