Tu spuneai de white hat.......
dar ce te faci cand vestici folosesc un fel de grey hat ? pe siteuri care rankeaza bine , siteuri noi, pe cuvinte cheie destul de bine cautate ?. Parerea mea ca pe cale naturala nu prea reusesti sa cresti si daca reusesti oricum va dura f mult si vor fi alti inaintea ta de mult timp acolo.
Si apoi am vazut destul site .com care au continut in romana si sunt in locuri fruntase pe google.ro, nu cred ca trebuie sa mai dau exemple.