NU apartine de mine treaba cu densitatile si cu url-urile...Clientul are oamenii lui pe SEO pe mine doar m-a gasit sa-l bag in directoare. NU cred ca 100 de linkuri in mai bine de 1 luna jumatate poate provoca o penalizare atat de mare. Site-ul are 8 cuvinte in keywords...deci nu cred ca asta ar putea provoca o penalizare. Am vazut site-uri cu mult mai multe cuvinte cheie care o duc minunat . Probabil ca e nou si asta ar fi cauza. Iar excesul de h1 impreuna cu varsta domeniului precum si cu numarul de directoare si cu numarul de keywords au provocat penalizarea. Acum am oprit inscrierile momentan...pentru ca as dori sa observ exact care e problema. Plus ca azi dimineata am aflat ca tipul a facut redirect de pe un alt domeniu care e gazduit pe la romtelecom...sau ceva de genul. Din cate am inteles eu redirect-ul a fost facut din pagina de administrare. Acum le-am scos...sa vedem. Daca nu e nici una nici alta nu stiu o sa comand si scoaterea h1.

Multumesc tuturor pentru pareri.