Eu de cateva zile tot ma rog de o firma sa nu-mi mai trimita "mesaje informative" si tot degeaba, cred ca am sa las amabilitatile, daca nu vor sa inteleaga de vorba buna... Cel mai mult ma streseaza mail-urile care nu au optiune de dezabonare.
Eu de cateva zile tot ma rog de o firma sa nu-mi mai trimita "mesaje informative" si tot degeaba, cred ca am sa las amabilitatile, daca nu vor sa inteleaga de vorba buna... Cel mai mult ma streseaza mail-urile care nu au optiune de dezabonare.
dezabonarea de la un spam il ajuta pe cel care trimite sa stie cert ca adresa ta este activa si in felul asta poate trimite si mai multe mesaje
eu nu prea inteleg de ce se streseaza lumea de spam in conditiile in care filtrul gmail functioneaza excelent (cel putin in cazul meu - foarte rar trece ceva in inbox - ba chiar uneori citesc spamuri de curiozitate ca sa vad cum mai merge piata); cel mai sigur ar fi raportam spamul atunci cand e posibil sau sa-l ignoram in rest; nu mi se pare o idee constructiva o "disputa" cu spamerul;
tare![]()
Numai ca unii au si email la yahoo, unde nu e chiar asa roz situatia cu filtrarile.
meetzah: calm down, netul e plin de oameni care ameninta. Cea mai buna solutie e sa il ignori si sa nu iti bati capul cu toti. E posibil ca si el sa fi avut o zi proasta, sa uite ca s-a inregistrat de buna voie pe site, etc.
Am lista de directoare românești gratuite și o unealtă pentru căutare de utilizatori în rețelele sociale românești.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)