Rezultate 1 la 10 din 14

Subiect: Dece nu suport eu idiotii.....

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui w!ll
    w!ll este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    9th January 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.389
    Putere Rep
    39


    Implicit

    Eu de cateva zile tot ma rog de o firma sa nu-mi mai trimita "mesaje informative" si tot degeaba, cred ca am sa las amabilitatile, daca nu vor sa inteleaga de vorba buna... Cel mai mult ma streseaza mail-urile care nu au optiune de dezabonare.

  2. #2
    Avatarul lui Ciprian.Olaru
    Ciprian.Olaru este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    6th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    573
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Citat Postat în original de w!ll Vezi Post
    Eu de cateva zile tot ma rog de o firma sa nu-mi mai trimita "mesaje informative" si tot degeaba, cred ca am sa las amabilitatile, daca nu vor sa inteleaga de vorba buna... Cel mai mult ma streseaza mail-urile care nu au optiune de dezabonare.
    dezabonarea de la un spam il ajuta pe cel care trimite sa stie cert ca adresa ta este activa si in felul asta poate trimite si mai multe mesaje

    eu nu prea inteleg de ce se streseaza lumea de spam in conditiile in care filtrul gmail functioneaza excelent (cel putin in cazul meu - foarte rar trece ceva in inbox - ba chiar uneori citesc spamuri de curiozitate ca sa vad cum mai merge piata ); cel mai sigur ar fi raportam spamul atunci cand e posibil sau sa-l ignoram in rest; nu mi se pare o idee constructiva o "disputa" cu spamerul;

  3. #3
    Avatarul lui alecs
    alecs este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    5th February 2007
    Locaţie
    Timisoara
    Vârstă
    38
    Posturi
    490
    Putere Rep
    38


    Implicit

    Citat Postat în original de gabriel.stancu Vezi Post
    uneori citesc spamuri de curiozitate ca sa vad cum mai merge piata
    tare

    Numai ca unii au si email la yahoo, unde nu e chiar asa roz situatia cu filtrarile.

    meetzah: calm down, netul e plin de oameni care ameninta. Cea mai buna solutie e sa il ignori si sa nu iti bati capul cu toti. E posibil ca si el sa fi avut o zi proasta, sa uite ca s-a inregistrat de buna voie pe site, etc.
    Am lista de directoare românești gratuite și o unealtă pentru căutare de utilizatori în rețelele sociale românești.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Ma enerveaza idiotii care nu stiu sa trimita un email
    De Seinfeld în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 23rd February 2009, 13:07
  2. la ce s-au mai gandit idiotii...
    De Seinfeld în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 6th October 2007, 21:54
  3. Suport Adsense
    De undoweb în forumul Adsense
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 28th September 2007, 22:42
  4. Suport It
    De rebutatul în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 3rd May 2006, 10:15

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •