Rezultate 1 la 10 din 14

Subiect: Dece nu suport eu idiotii.....

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Daniel
    Daniel este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    21st May 2008
    Locaţie
    Bucuresti(pt moment)
    Posturi
    493
    Putere Rep
    37


    Implicit

    persoana respectiva bifase "accept sa primesc mailuri informative de la acest site"?
    daca da, nu-ti mai fa nervi degeaba.Oamenii uita ca si-au dat acceptul.
    daca nu.......

  2. #2
    Avatarul lui meetzah
    meetzah este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    1st October 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    39
    Posturi
    976
    Putere Rep
    41


    Implicit

    nu am optiunea asta, pentru ca nu trimit mailuri regulat. scrie doar cand iti faci cont ca esti de acord sa primesti din cand in cand cate o informare de genul asta. daca nu vrei, nu iti faci cont. simplu. sunt zeci de situri care ofera ce ofer eu, asa ca nu e nici o problema ca nu iti faci cont la mine.

    p.s. vb la persoana I, insa normal ca nu ma refer la tine @domenii
    DWF - Servicii complete de optimizare seo. Vezi oportunitatile de cariera in cadrul DWF.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Ma enerveaza idiotii care nu stiu sa trimita un email
    De Seinfeld în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 23rd February 2009, 13:07
  2. la ce s-au mai gandit idiotii...
    De Seinfeld în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 6th October 2007, 21:54
  3. Suport Adsense
    De undoweb în forumul Adsense
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 28th September 2007, 22:42
  4. Suport It
    De rebutatul în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 3rd May 2006, 10:15

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •