Am zis ca e fain sa avem ceva user titles mai faine.
Cine vine cu propuneri ?
Momentan sunt puse unele de catre mine, dar nu imi plac![]()
Am zis ca e fain sa avem ceva user titles mai faine.
Cine vine cu propuneri ?
Momentan sunt puse unele de catre mine, dar nu imi plac![]()
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)