interesant site-ul...se vede ca ai depus ceva munca la el...dar ai mai multa grija la ce site-uri inserezi in director(sub ce nume,descrieri si cuvinte cheie)...am facut un print-screen cu prima pagina a site-ului tau si cu ce nu ar trebui sa se regaseasca niciodata pe un site serios...





Răspunde cu citat
