Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 17 din 17

Subiect: Dyr.ro mi-a respins inscrierea. motiv

  1. #11
    Avatarul lui w!ll
    w!ll este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    9th January 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.389
    Putere Rep
    39


    Implicit

    Desi prefer sa nu dau astfel de explicatii suplimentare, mai ales in cazul in care primesc astfel de raspunsuri pe e-mail:
    Si unde vedeti voi doar manele ? Manelele nu exista in Romania sau ce ?
    Vai si amar de voi cu mentalitatea asta de rasisti infecti.
    Am sa fac totusi o exceptie si am sa ofer niste lamuriri.

    Extras din conditiile de inscriere de pe dyr.ro:
    [fragment sters pentru evitarea continutului duplicat]

    De ce consider eu ilegale majoritatea posturile de radio de pe net?
    Peste 90% din ele nu au licenta pentru muzica difuzata.
    Este o mare distanta pana la a spune ca fac discriminari rasiste si chiar daca as fi facut, am subliniat foarte clar urmatorul lucru:
    [fragment sters pentru evitarea continutului duplicat]

    Cat timp este si va fi un director web gratuit voi accepta doar ce site-uri doresc, indiferent ca va place sau nu.
    Ultima modificare făcută de w!ll; 14th July 2008 la 16:25. Motiv: fragmente sterse pentru evitarea continutului duplicat

  2. #12
    Avatarul lui bogdan985
    bogdan985 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    21st November 2006
    Posturi
    224
    Putere Rep
    42


    Implicit

    Tu ai idee ce inseamna discriminare rasiala?!

  3. #13
    Avatarul lui Popescu Marian
    Popescu Marian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    18th April 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    45
    Posturi
    983
    Putere Rep
    48


    Implicit

    bine, atunci si shoutcast.com incalca multe reguli.

  4. #14
    Avatarul lui RoManiac
    RoManiac este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    50
    Data înscrierii
    31st March 2008
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.045
    Putere Rep
    50


    Implicit

    cam penibil ce se discuta pe aici
    omul accepta ce vrea fiind directorul lui .
    mai ales ca am vazut ca are termeni si conditii pe site unde specifica ca-si rezerva dreptul de a refuza cand doreste orice site
    Ultima modificare făcută de RoManiac; 22nd June 2008 la 19:32.

  5. #15
    Avatarul lui alinalin0
    alinalin0 este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    26th May 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Posturi
    643
    Putere Rep
    36


    Implicit

    Citat Postat în original de Marius ISP Vezi Post
    bine, atunci si shoutcast.com incalca multe reguli.
    Daca ai fi trimis link-ul probabil nu l-ar fi aprobat, regulile le face el. Daca eu spun ca la mine in masina nu se asculta manele, nu se asculta!
    Ultima modificare făcută de alinalin0; 19th June 2008 la 14:26.

  6. #16
    Avatarul lui Fabius
    Fabius este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    15th December 2007
    Posturi
    417
    Putere Rep
    35


    Implicit

    Nu este discriminare rasiala, este pur si simplu discriminare, rasa nu are nici o legatura

  7. #17
    Avatarul lui Ciprian.Olaru
    Ciprian.Olaru este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    6th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    573
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Citat Postat în original de bogdan985 Vezi Post
    Tu ai idee ce inseamna discriminare rasiala?!
    my point exactly

    http://dexonline.ro/search.php?cuv=rasism
    http://dexonline.ro/search.php?cuv=discriminare

    cine sesiseaza diferenta?

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Motiv de banare
    De Marius Mailat în forumul Discutii administrative
    Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 1st September 2009, 18:43
  2. Inca un motiv sa iesi de pe trafic.ro
    De meetzah în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 29
    Ultimul Post: 18th December 2008, 17:14
  3. Director web cu un motiv stupid....
    De deadworldisee în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 24th July 2008, 16:14
  4. Motiv Ban !
    De hellmaster în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 6th April 2008, 23:38
  5. Cum Pot Afla Daca Site-ul Mi-a Fost Respins?
    De Stelian în forumul DMOZ
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 22nd February 2006, 18:00

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •