E si normal ca nu mai sunt interesati. Ce , facem ofertele dupa cum bate vantul? Gata, asta e, si chiar ma bucur ca i-au refuzat si Yahoo-ul a ajuns de kko. Ce, daca google le-a refuzat parteneriatul ce tine de advertising hai sa vindem. Haha..penibil...



Răspunde cu citat