Well, pentru masina strang bani de mai mult timp, si o aveam ca prioritatea numarul 1. Cu firma m-am hotarat abia acu 2-3 luni.Nu era cumva o idee mai buna sa faci firma, care apoi sa iti aduca ea masina?
Well, pentru masina strang bani de mai mult timp, si o aveam ca prioritatea numarul 1. Cu firma m-am hotarat abia acu 2-3 luni.Nu era cumva o idee mai buna sa faci firma, care apoi sa iti aduca ea masina?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)