Nu era cumva o idee mai buna sa faci firma, care apoi sa iti aduca ea masina?
Well, pentru masina strang bani de mai mult timp, si o aveam ca prioritatea numarul 1. Cu firma m-am hotarat abia acu 2-3 luni.