Eu as zice ca un topic cu discutii juridice chiar ar prinde bine, poate multi dintre noi au nevoie de un sfat, o opinie si ar fi bine sa fie un loc unde ar putea sa primeasca si raspunsuri mai avizate. Eu nu stiu prea multe din acest domeniu ( juridic ) , de aceea l-am invitat la discutie pe Marius Cristian ( prin deschiderea unui nou topic cu discutii de acest gen ) , poate doreste sa ne spuna si noua unele aspecte pe care poate multi dintre noi nu le stim. Eu nu consider ca m-am certat cu nimeni , era doar o discutie.