Orice fel de drepturi (nu numai de autor) trebui certificate/autentificate pentru a fi recunoscute.
Nu e suficient sa zici "eu am scris acest articol, trageti-o in freza lui ala care l-a copiat de la mine si l-a pus la el pe site, la el in carte etc.", ci trebuie sa si dovedesti asta.
aici ati cam luat-o pe cai gresite. nu cel care a facut site-ul a schimbat front page-ul site-ului ci o persoana care dorea sa iasa in evidenta.
Un tip care se credea destept a modificat front page-ul site-ului si i-a dat un mail persoanei pe numele careia era inregistrat domeniul. Din pacate mailul a ajuns tot la cel care a muncit 2 saptamani la site si a si publicat pe blog un articol despre asta.
mai multe aici: http://doipedoi.com/2008/07/02/prea-multa-cafea-astazi/
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)