mentionez ca acest proiect
sursaa fost finantat din bani europeni prin doua proiecte Phare
deci nu e facut din bani publici.
mentionez ca acest proiect
sursaa fost finantat din bani europeni prin doua proiecte Phare
deci nu e facut din bani publici.
Nu incerc sa te contrazic, dar omule, cine ne poate confirma noua ca acest proiect a fost finanatat de UE? Adica, daca ne gandim la cat de nesimtiti is politicienii astia, crezi ca e imposibil sa divulge o asemena informatie falsa? Pe mine nu m-ar mira. Ar fi foarte usor sa faca asta, pentru ca, cine se intereseaza daca e asa cum zic ei sau nu?
Daca chiar ar fi de la UE banii, e mai naspa. Si din nou, daca chiar sunt de la UE banii, inseamna ca banii astia erau ganditi pt. alt scop. Cei de le UE sunt chiar asa de tampiti? Sunt asa de tampiti incat sa realizeze ca un site nu costa mai multa de €100000? (si deja exagerez)
Ultima modificare făcută de kix_mc3; 21st June 2008 la 00:44.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)