Citat Postat în original de lovelife Vezi Post
De obicei se ajunge la comanda telefonica, fie ca site-ul nu ofera suficiente informatii, fie ca nu este usor de folosit site-ul sau poate ca nu inspira incredere.
Despre ce nisa este vorba?
Nisa de gadgeturi mutimedia dedicate auto.Tine mai degraba de psihologia cumparatorului.Pot sa descriu produsul atat pe afara cat si pe dinauntru, sa pun filme, fotografii detaliate, tot va suna.
Cred ca in primul rand prin contactul verbal clientul doreste sa capete o incredere din partea mea ca vanzator, sa se asigure ca stiu foarte bine ceea ce-i vand, personal ai inteleg pentru ca si eu am aceleasi expectante cand cumpar ceva.
Dar nu acesta este topicul si nu vreau sa "deraiem" de la subiect.

Citat Postat în original de attempt Vezi Post
Da si nu. Daca omul e nemultumit de site nu isi va obosi si urechea.
O nisa unde totul se termina cu telefon poate fi de ex. piesele din dezmembrari.
Iti spun eu ca pentru 5% mai ifetin isi va obosi urechea si pentru un site simplist!