@lovelife cred intr-adevar ca un netbook este o alegere mai buna decat o tableta .
Cred ca voi alege un netbook .
@lovelife cred intr-adevar ca un netbook este o alegere mai buna decat o tableta .
Cred ca voi alege un netbook .
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)