Eu am un Samsung Galaxy Tab de 7 si sunt super incantat de ce pot face pe el. Aproape tot daca i-as pune si tastatura externa. Transformerul arata super doar ca e prea mare ecranul de 10 prefer sa incapa in buzunar tableta si cea de 7 incape. Si care e bineinteles si telefon Asa ca am scapat de laptop si telefon si am tableta. O sa o inlocuiesc in curand cu acelasi model dar varianta cu procesor de 1.4 Ghz