Postat în original de Toto @Augustin: Nu te uiti la o emisiune pentru ca te irita postul??? Cool.. Daaaa, cand ii vad sigla ma determina sa apas NEXT mai repede, se intampla asta in general, nu numai cu posturile de tv.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum