Dap, si-a revenit, dar pentru mine nu e nimic nou, 6 comisioane pentru azi cu o valoare prea mica pentru a o mentiona. Asta e, trag linie de la 1 ianuarie 2013 si vad atunci ce-am facut si daca s-a meritat, pana atunci bag carbuni![]()
Dap, si-a revenit, dar pentru mine nu e nimic nou, 6 comisioane pentru azi cu o valoare prea mica pentru a o mentiona. Asta e, trag linie de la 1 ianuarie 2013 si vad atunci ce-am facut si daca s-a meritat, pana atunci bag carbuni![]()
"Blog de afiliat si calatorii: Dragos Bunea Blog"
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)