Dap, si-a revenit, dar pentru mine nu e nimic nou, 6 comisioane pentru azi cu o valoare prea mica pentru a o mentiona. Asta e, trag linie de la 1 ianuarie 2013 si vad atunci ce-am facut si daca s-a meritat, pana atunci bag carbuni