In acest topic as vrea sa discutam concret despre motive posibile si imposibile de banare a contului adsense.
Incep eu cu o intrebare: logarea in cont de la acelasi calculator, dar cu browsere diferite afecteaza in vreun fel?
In acest topic as vrea sa discutam concret despre motive posibile si imposibile de banare a contului adsense.
Incep eu cu o intrebare: logarea in cont de la acelasi calculator, dar cu browsere diferite afecteaza in vreun fel?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)