Salut.
Am nevoie de un pic de ajutor cu privire la pozitionarea reclamelor Adsense pe site-ul din semnatura.

E primul meu blog, are cam 150-200 de vizitatori unici - in continua crestere-, dintre care 80% sunt din google. Cu toate astea, nu am mai primit niciun click de ceva vreme.

De aceea, va cer un pic ajutorul:
Cum sa pozitionez ads-urile in interiorul articolelor, pentru a mari cat de cat castigurile?

Am incercat sa schimb pozitia lor, dar fara niciun rezultat in ceea ce priveste numarul de click-uri.