Vad ca o tii in continuare cu "warez" oricat a incercat si Dan sa iti explice, asa ca se pare ca tu stii lucrurile chiar mai bine decat mine. Deci nu mai ai nevoie de alte explicatii, deja le stii pe toate.
Se poate inchide topicul. Am gasit niste colegi de forum care au incercat sa ma ajute (chiar daca fara succes), fara a mai pune atatea intrebari (inutile), fara a cere dovezi, etc. Chapeau!




Răspunde cu citat