Va multumesc tuturor, am ales sa achizitionez tema recomandata de nRazvan.
Intentia mea nu a fost sa ma cert cu voi sa sa fiu ironic, am vrut doar sa vad din punctul vostru de vedere ce tema s-ar potrivi pentru un astfel de site, atat.
Va multumesc inca odata tuturor, chiar daca mi-am luat negative, eu am sa va dau la toti cate un plus pentru ca v-ati facut timp pentru a trata subiectul meu.



Răspunde cu citat