Ai totala dreptate, de specimene ca mine. Mai bine un mod sa inchida topicul ca numa ma enervez degeaba, si-mi irosesc timpul cu ocazia asta. Nu vreau sa ne certam sau sa fac un alt post sa-mi dai - la el sau ceva ca la asta te pricepi. Te las desteptule, cu reputatie mare pe forum!


Răspunde cu citat