18th March 2012, 20:43
#14
0 out of 1 members found this post helpful.
Am rezolvat cu tema, am pus "Traction PRO" si nu mai am nici o problema
19th March 2012, 00:27
#17
1 out of 2 members found this post helpful.
In fine, nu dau in cap nimanui si prefer sa ma abtin.
19th March 2012, 17:36
#20
1 out of 2 members found this post helpful.
Este versiunea free si versiunea PRO care o am eu si costa 68 de dolari. Avantajul ar fi ca poti schimba banner-ul si ai o gramda de setari in plus, iar slideshow-urile alea le poti pune cum vrei tu pe PRO pe cand pe free nu puteai schimba alea 4 care ti le dadea deautful.