aha , brusc asa deodata ne spui sa continuam licitatia da tu vandusei domeniu pe 4700 euro , i-auzi dom'le. ti-a crescut nasul.

ce treaba are renumele romanilor cu postul meu de mai sus ? cred ca esti un pic cam frustrat mataluta...

am fost foarte serios cand am facut afirmatia aia.

eu zic sa te apuci de imobiliare, mai ia-ti vreo doi trei asociati care erau pe aici si investiti impreuna. daca de la 85$ ai sarit in 4700 euro in trei ore, nu e decat o chestiune de timp pana ajungi in Top 300 (cei mai hilari oameni din Romania)