Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 21

Subiect: Vand site pentru afiliere 2parale, nisa lenjerie intima

  1. #11
    Avatarul lui Dragos Bunea
    Dragos Bunea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    4th January 2011
    Locaţie
    Tulcea
    Vârstă
    38
    Posturi
    1.036
    Putere Rep
    48

    Implicit

    @Calin B - nu incalc regulamentul atata timp cat informez potentialii clienti corect. Daca tie iti convine ca tema e piratata poate unui potential client nu-i va conveni si poate nu are de unde sa afle. Eu m-am saturat sa tot vad aici pe forum anunturi prin care "se omit" voit sau nevoit anumite aspecte in speranta ca cine cumpara nu prea stie ce face si aia e, datorita acestui aspect am specificat faptul ca Seopedia e o comunitate si nu ar trebui sa ne furam fesul unu' altuia.
    Si legat de site, consider ca are potential, iar pretul cerut de tine (aici pe forum) este unul cat se poate de corect doar sa se rezolve problema cu tema.

    P.S. Daca iti tri trimiteam un mesaj pe privat nu cred ca ai fi scris tu aici ca tema de pe site e piratata.
    "Blog de afiliat si calatorii: Dragos Bunea Blog"

  2. #12
    Avatarul lui Calin B
    Calin B este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th June 2011
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    33
    Posturi
    420
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Avand in vedere ca site-ul respectiv dupa cum spunea Dragos a avut o mica istorie nu tocmai ok, azi am terminat de schimbat design-ul la site.

    Asadar, site-ul este de vanzare cu un nou layout, 100% original, realizat de mine, nu mai a fost vandut altei persoane.

    APP: A mai urcat 2 locuri in pozitionarea google pe key : lenjerie intima - acum este pe locul 3.

    Noul pret: 180 euro.

    Pentru cei interesat, pm sau office@wallweb.ro.

    Multumesc
    Ultima modificare făcută de Calin B; 11th March 2013 la 15:54.

  3. #13
    Avatarul lui Calin B
    Calin B este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th June 2011
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    33
    Posturi
    420
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Site-ul este inca de vanzare!

    Ca si pozitionare serp: #1 pe key: lenjerie intima, #3 pe key lenjerie intima femei, #1 pe key lenjerie intima ieftina.

    Legat de pret: astept oferte de la cei interesati!

  4. #14
    Avatarul lui Serban Cristian
    Serban Cristian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    80
    Data înscrierii
    1st November 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    47
    Posturi
    4.328
    Putere Rep
    80

    Implicit

    offtopic: "scoate in fata" chilotei si sutiene, ptr ca asta inseamna lenjerie intima.

    ontopic: ce ne poti spune despre comisioane ?

  5. #15
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    99
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    47
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    99

    Implicit

    Citat Postat în original de Calin B Vezi Post
    Ca si pozitionare serp: #1 pe key: lenjerie intima, #3 pe key lenjerie intima femei, #1 pe key lenjerie intima ieftina.
    Sunt pozitionari momentane incepand de astazi, maine poate disparea, nu sunt pozitii permanente, e posibil sa fi primit acest bust a unei mici erori in google
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

  6. #16
    Avatarul lui Calin B
    Calin B este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th June 2011
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    33
    Posturi
    420
    Putere Rep
    0

    Implicit

    lovelife, lucrezi la google si noi nu stim? Te rog, abtine-te de la afirmatii care nu sunt fondate. Daca nu esti interesat, nu posta aiurea.

  7. #17
    Avatarul lui Dragos Nicu
    Dragos Nicu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    20th January 2008
    Locaţie
    Sibiu, RO
    Posturi
    2.011
    Putere Rep
    40

    Implicit

    Eu il vad tot pe locul #3, insa imi poti da niste date privind venitul lunar pe PM (sau aici) ? Ideea e simpla, daca nu are conversii acum si ceri pretul acela doar pentru pozitie, mie unul imi e frica sa schimb structura stiind ca poate raman fara pozitia platita.

    Mersi!
    Poti sa dai de mine usor, @contact.

  8. #18
    Avatarul lui tymbark
    tymbark este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    46
    Data înscrierii
    5th November 2010
    Locaţie
    Iasi
    Posturi
    1.355
    Putere Rep
    46

    Implicit

    @lovelife am vrut sa zic si eu ceva de genul, dar am zis sa nu-i mai stric topicul inca o data

    offtopic: parerea mea e ca, la link-urile pe care le are sau le-a avut, nu va rezista mult in top. I s-au pus multe link-uri de pe site-uri in engleza, posibil ca google sa le fi indexat si sa-l fi urcat pe 1, dar link-urile sunt sterse acum. Inainte sa fie sterse, cam asa aratau (indexate in OSE - e vb de extensiile domeniilor; stiu, sunt si domenii .com sau .net in romana, dar o scurta privire la link-uri lamureste treaba asta)



    @Calin se mai discuta pe forum ceva legat de faptul ca-i o comunitate si asta presupune mai multe chestii, inclusiv datul cu parerea. Ori, poate sunt unele persoane care nu stiu care-i treaba cu seo, sunt incepatori, au niste bani, vor sa investeasca intr-un site de afiliere si n-ar fi frumos ca peste 2 sapt dupa ce-a luat site-ul sa se trezeasca ca-i penalizat si apoi sa posteze pe blog-ul personal ca "si-a luat teapa de la unu de pe seopedia", etc... E bine ca lumea sa fie informata

    Vrei sa fie ceva mai serios? Ofera un grafic al evolutiei ranking-urilor, al vizitelor, nr de click-uri in 2p, comisioane aprobate si ceva mai multe detalii despre site. Urmareste si tu pe flippa cum vinde lumea site-uri. Unele prostii se vand cu mii de euro, pt ca stie omu` sa-si vanda marfa. Toti ofera detalii legate de trafic, venituri, spun despre potential, etc. Ma rog, se mananca si mult r...t acolo, dar na, asa-i in marketing/vanzari, faci tot posibilul sa obtii un pret bun
    Signatura lipsa

  9. #19
    Avatarul lui Calin B
    Calin B este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th June 2011
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    33
    Posturi
    420
    Putere Rep
    0

    Implicit

    timbark, exact asta faci si tu, iti dai cu presupusul, ca are link-uri, ca nu are, etc... ca o sa cada, ca nu o sa cada. Eu vand exact ce este acum!!!! Sa fie clar de inteles.

    App: site-ul a fost vandut. Se poate inchide

  10. #20
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    99
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    47
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    99

    Implicit

    Calin B, pozitia asta ai obtinut-o astazi, pana acum nu era in prima pagina din ce stiu, eu ii previn pe cei ce nu stiu cum este treaba cu SEO, un rezultat temporar de 1-7 zile nu ajuta sa isi scoata investitia, mai ales ca este vorba de site de afiliere, si cand urci in top apar binevoitorii si fac un report la google ca este site de afiliere si dispari complet.

    Eu spun ca sunt patit, am mai multe site-uri ce au fost in top si am fost penalizat si muult mai cleen, fara continut duplicat fara link de afiliere in home page
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Vand tema wordpress pentru afiliere 2parale
    De Calin B în forumul Continut web
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 10th January 2013, 16:39
  2. Lenjerie-Intima.INFO
    De iSKY în forumul Domenii
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 4th March 2012, 09:42
  3. Vand siteuri de nisa pentru afiliere, de la 20e
    De Serban Cristian în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 19th December 2011, 20:03
  4. De vanzare 2 Website-uri pentru afiliere (2parale)
    De nexo în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 11th December 2011, 09:33
  5. Vand siteuri de nisa pentru afiliere
    De Serban Cristian în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 8th October 2011, 00:50

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •