Din partea mea se poate inchide. Nu stiu daca mai e ceva de intrebat/raspuns referitor la site.
Dealul s-a incheiat oficial de ambele parti. (eu am primit banii, omul a primit site-ul si domeniul)
Din partea mea se poate inchide. Nu stiu daca mai e ceva de intrebat/raspuns referitor la site.
Dealul s-a incheiat oficial de ambele parti. (eu am primit banii, omul a primit site-ul si domeniul)
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)