Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 11

Subiect: Capturi video de ecran

  1. #1
    Avatarul lui dunareadrobeta
    dunareadrobeta este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    30th May 2011
    Locaţie
    Drobeta Turnu Severin / Bucuresti, Romania
    Vârstă
    43
    Posturi
    38
    Putere Rep
    0


    Implicit Capturi video de ecran

    Caut un software (preferabil free) cu care sa pot face capturi video de ecran!
    iar daca vorbesc in microfon sa inregistreze si cuvintele in video (eventual sa am functie de modificare voce)!
    Exista oare asa ceva, si daca 'da' ... de unde il iau ?

  2. #2
    Avatarul lui crt
    crt
    crt este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    9th March 2011
    Locaţie
    Targu Jiu
    Posturi
    466
    Putere Rep
    39


    1 out of 1 members found this post helpful.

    Implicit

    Incearca acest program. E free si are si inregistrare audio.

  3. #3
    Avatarul lui dunareadrobeta
    dunareadrobeta este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    30th May 2011
    Locaţie
    Drobeta Turnu Severin / Bucuresti, Romania
    Vârstă
    43
    Posturi
    38
    Putere Rep
    0


    Implicit

    La prima vedere pare sa fie ceea ce cautat.
    Multumesc crt!

  4. #4
    Avatarul lui Popescu Marian
    Popescu Marian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    18th April 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    45
    Posturi
    983
    Putere Rep
    48


    Implicit

    Eu il foloseste pe acesta camstudio.org

  5. #5
    Avatarul lui Alex Dumitru
    Alex Dumitru este deconectat Administrator
    Reputatie:
    64
    Data înscrierii
    20th April 2006
    Locaţie
    Pitesti / Bucuresti
    Vârstă
    37
    Posturi
    3.339
    Putere Rep
    64


    Implicit

    Si eu sunt multumit de camstudio

  6. #6
    Avatarul lui Robert
    Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    98
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Posturi
    4.029
    Putere Rep
    98


    Implicit

    Eu am folosit Camtasia. nu e free, dar are o versiune de evaluare de 30 de zile parca.
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

  7. #7
    Avatarul lui George Ginghina
    George Ginghina este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    5th November 2010
    Locaţie
    Bucuresti, Romania
    Vârstă
    32
    Posturi
    823
    Putere Rep
    34


    Implicit

    Eu iti recomand Hypercam 2.0. E free si e foarte bun.
    Digital Performance Specialist - realizez campanii de FB, IG, Google si YouTube Ads.
    Ah, ma mai ocup si cu grafica photo si video. Pentru colaborari ma puteti contacta aici.

  8. #8
    Avatarul lui dunareadrobeta
    dunareadrobeta este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    30th May 2011
    Locaţie
    Drobeta Turnu Severin / Bucuresti, Romania
    Vârstă
    43
    Posturi
    38
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!
    Astazi am avut timp sa le instalalez pe toate...

    camtasia este de departe cel mai bun, este chiar mai mult decat un video screen recorder! Am vazut ca salveaza videourile cu .camrec! Sper sa pot le pot converti in .avi din meniul lui.
    are intr-adevar o versiune de evaluare de 30 de zile.

    nbxsoft m-a dezamagit ca nu a inregistrat si audio. Probabil trebuie sa setez ceva pe la el ... am inregistrat folosind setarile default.

    camstudio, au un site ciudatel care nu imi inspira incredere. Un alt - pentru ei este faptul ca am vazut intr-un topic de pe sourceforge ca cereau donatii!

    probabil ca dupa cele 30 de zile de evaluare raman la hypercam, asta daca nu ma decid sa cumpar licenta pentru camtasia. Am vazut ca nu cer un pret exorbitant!
    Ultima modificare făcută de Nichita; 12th June 2011 la 20:20.

  9. #9
    Avatarul lui Popescu Marian
    Popescu Marian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    18th April 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    45
    Posturi
    983
    Putere Rep
    48


    Implicit

    Citat Postat în original de dunareadrobeta Vezi Post
    camstudio, au un site ciudatel care nu imi inspira incredere. Un alt - pentru ei este faptul ca am vazut intr-un topic de pe sourceforge ca cereau donatii!
    Macar ai incercat camstudio? Fiind gratis mi se pare normal sa incerci sa faci bani din donatii si reclame. Wikipedia arata ciudat si traieste din donatii de asemenea.

  10. #10
    Avatarul lui Andrei Luca
    Andrei Luca este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    2nd April 2007
    Locaţie
    Iași
    Posturi
    522
    Putere Rep
    44


    Implicit

    Mai poti incerca Jing (tot de la Techsmith/Camtasia) sau ceva mai interesant ca screenr.com - poti inregistra maxim 5 minute.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Video CMS?
    De Seph în forumul Utile
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 23rd May 2011, 14:28
  2. Video CMS
    De Prometeu în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 21st February 2009, 23:46
  3. plugin video pt WP
    De mamulea în forumul Client side
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 9th January 2009, 16:51
  4. Tutorial video SEO nou
    De Popescu Marian în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 20th April 2008, 20:44
  5. Ecran albastru - win xp shut down
    De Diana în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 24th November 2006, 15:35

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •