Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 14 din 14

Subiect: Pret articol de 500 de cuvinte

  1. #11
    Avatarul lui Razvan Guiu
    Razvan Guiu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    14
    Data înscrierii
    2nd November 2016
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    52
    Posturi
    86
    Putere Rep
    14


    1 out of 1 members found this post helpful.

    Implicit

    Un writer bun are un pret ce variaza intre 1.5 - 2 euro/suta de cuvinte.Depinde si daca articolele sunt pentru piloni sau advertoriale.

  2. #12
    Avatarul lui dascalescu
    dascalescu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    19th August 2006
    Posturi
    364
    Putere Rep
    37


    Implicit

    Citat Postat în original de nRazvan Vezi Post
    Intri pe https://www.iwriter.com, comanzi un articol conform banilor si pretentiilor tale si vezi ce primesti. Daca iti place primul primit, bravo. Daca nu primesti calitatea ceruta, ii dai reject si astepti sa scrie altcineva.

    Iti pierzi timpul asa cateva zile pana gasesti 2-3 writeri care scriu decent pentru banii oferiti de tine si ii pui in lista ta de "Favorite Writers". Apoi, cand ai nevoie de articole, comanzi doar de la cei agreati de tine.
    De cat timp lucrezi cu iwriter ? Eu am lucrat cu ei exact in stilul pe care-l mentionezi tu si intr-un final am ramas cu 200$ in cont pe care cred ca-i am si acum pentru ca nu s-a mai bagat alt asa zis scriitor sa mi le faca. Prinzandu-se indienii ca nu le merge cu mine, n-au mai vrut sa mai ia proiectele, asa ca am un cont activ pe iwriter cu 200$ in el si cu imposibilitatea de a-i mai cheltui ca nu se mai baga oamenii. Toti erau pe dat o mica teapa si cand au vazut ca le refuz articolele copy/paste, au fugit mancand pamantul

  3. #13
    Avatarul lui Rapsodia
    Rapsodia este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    18th March 2013
    Locaţie
    Hungary + Chișinău + Câmpina
    Posturi
    2.697
    Putere Rep
    29


    Implicit

    Citat Postat în original de dascalescu Vezi Post
    Prinzandu-se indienii ca nu le merge cu mine, n-au mai vrut sa mai ia proiectele, asa ca am un cont activ pe iwriter cu 200$ in el si cu imposibilitatea de a-i mai cheltui ca nu se mai baga oamenii. Toti erau pe dat o mica teapa si cand au vazut ca le refuz articolele copy/paste, au fugit mancand pamantul
    Cel mai usor sa-i scoti e sa vorbesti cu un writer de aici ( sau din alta parte ) sa se inscrie, sa-ti faca treaba si sa cheltui banii.
    Ofer servicii Social Media Marketing!. Articole contra cost Oferta generala, ro, fr si ru aici!

  4. #14
    Avatarul lui nRazvan
    nRazvan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    22
    Data înscrierii
    14th June 2013
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    262
    Putere Rep
    22


    Implicit

    Citat Postat în original de dascalescu Vezi Post
    De cat timp lucrezi cu iwriter ? Eu am lucrat cu ei exact in stilul pe care-l mentionezi tu si intr-un final am ramas cu 200$ in cont pe care cred ca-i am si acum pentru ca nu s-a mai bagat alt asa zis scriitor sa mi le faca. Prinzandu-se indienii ca nu le merge cu mine, n-au mai vrut sa mai ia proiectele, asa ca am un cont activ pe iwriter cu 200$ in el si cu imposibilitatea de a-i mai cheltui ca nu se mai baga oamenii. Toti erau pe dat o mica teapa si cand au vazut ca le refuz articolele copy/paste, au fugit mancand pamantul
    AM deja cativa ani de cand cumpar articole de pe platforma lor. Nu este singura sursa de articole dar o folosesc din cand in cand pentru re-writes, pentru guest posturi pe siteuri mici-medii, pentru articole pt PBN etc. Mi se pare greu de crezut ca nu ai gasit pe absolut nimeni. Ori platesti prea putin pentru ce calitate doresti, ori..nu stiu ce sa zic. Pe prima pagina (dupa ce te loghezi) ai in partea de jos 2 sectiuni pentru 8 cei mai prolifici writeri si 8 din cei mai bine cotati writeri. Iar, mi se pare greu de crezut ca nici unul din cei 16 nu poate scrie un articol de calitate macar acceptabila.

    Daca tu ai facut o cerere pentru un articol de la un writer Basic, pentru care platesti $3 pt 1 articol de 500 de cuvinte...cred si eu ca nu prea merge treaba. Incearca si tu mai multi din categoria Premium sau Elite si vei primi si articole bune.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Cate link-uri pun pe un articol de 300 cuvinte.
    De gabau86 în forumul Subiecte pentru incepatori
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 20th December 2015, 20:16
  2. Vand articol 1394 cuvinte pe tema Halloween
    De MarinelPadurice în forumul Continut web
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 16th September 2015, 14:00
  3. Cedez articol IT în ton semi-familial 3000 cuvinte
    De designarti în forumul Oferte gratuite
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 23rd June 2014, 12:50
  4. Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 6th February 2014, 14:03
  5. Limita de cuvinte intr-un articol ?
    De Paula în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 16
    Ultimul Post: 5th May 2011, 15:08

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •