la tutoriale ma gandeam mai degraba, va multumesc celor ce au raspuns.. mai astept un pic poate mai vine cineva cu o idee doua![]()
la tutoriale ma gandeam mai degraba, va multumesc celor ce au raspuns.. mai astept un pic poate mai vine cineva cu o idee doua![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)