Well, am refacut site-ul din semnatura, va invit sa va dati cu parerea dpdv SEO, pt ca, zic eu, e mai curat decat varianta veche

Daca mai trebuie sa fac modificari va rog sa imi spuneti. Imi lipseste un link din cel vechi (pozele saptamanii) dar il pun cand am timp.

Mersi!