Well, am refacut site-ul din semnatura, va invit sa va dati cu parerea dpdv SEO, pt ca, zic eu, e mai curat decat varianta veche :)
Daca mai trebuie sa fac modificari va rog sa imi spuneti. Imi lipseste un link din cel vechi (pozele saptamanii) dar il pun cand am timp.
Mersi!

