ai dreptate insa eu ma refeream (asa cum am facut eu) ca am facut design cu cineva.... si programarea cu altcineva si nu erau in aceeasi echipa si de aici o gramada de probleme...dar nu le discut acuma aici.
am vazut smarty pare interesant. dar e bine de folosit de la inceput altfel cam o iei de la zero.



Răspunde cu citat
Ai in stanga Adauga reteta. Si am adaugat o reteta: Plachie de stiuca. Daca vrei sa se adauge retete de nade, baga "Adauga reteta de nada". Poti sa stergi reteta mea. Dar poti s-o incerci mai intai ca iese tare buna 
